... ausdrucken

Saunování & uvolnění


Chcete posílit svojí obranyschopnost a cítít se dobře ve výjimečném prostředí? Potom jste v saunovém kraji v Národním parku FerienLand správně. Ve velice rozmanité nabídce si můžete vybrat mezi velkými saunovými prostory v klasické úpravě finských saun, parní saunou nebo speciální saunou v překvapujícím aranžmá. Vyzkoušejte si například saunu v orientálním prostředí nebo pivní saunu, která zcela odkazuje na bavorský elixír zdraví - pivo. "bierigen" Themensauna

 

Sauny v Národním parku FerienLand

  • Saunová vesnice v Parku zdraví Dreiländereck v Neureichenau
    Oáza uvolnění, tělesného a duševního zdraví! Tisíc čtverečních metrů velký odpočinkový areál v jedinečné atmosféře anticko-moderního mixu z budov mlýna, velkorysé odpočinkové místnosti, láskyplně utvořený zahradní prostor, venkovní sprchy, různé saunové variace jako Fassauna, finská sauna či parní lázeň, pivní bazény a spousta dalších zařízení Vám pomohou nalézt klid a oddych. Kromě toho můžete využít také kosmetické salony a masáže stejně jako další různé wellness aplikace.
  • Saunový kraj v koupacím středisku Karoli ve Waldkirchen
    O příjemné uvolnění se v novém saunovém kraji starají nové žulové parní sauny s příjemně voňavými variacemi a aromovou koupelí, zvanou Sanarium. Vůně z byliných zahrad a uvolňující hudba ve stylově a moderně zařízené odpočinkové místnosti Vás budou hýčkat. Kromě toho zdejší sauny lákají také slunkem zaplavenými mediteránními vodami společně se solnou vodou, masážními proudy, venkovním bazénem a také pravidelnými vodními fit kurzy.
  • Saunový svět Reutmühle ve Waldkirchen
    Ponořte se do saunového světa Reutmühle v „orientálním prostředí" jako z „Tisíce a jedné noci". Povzbuzující infúze s přírodními oleji ve finských saunách, sanarium se šetrným klima a světelnou terapií stejně jako s fantazií připravené odpočinkové místnosti vyzývají k odpočinku a pocitu blaha.

  • ještě více využití sauny v Národním parku FerienLand...

 

 

 

Saunalandschaften im nahen Umkreis:

Granitsauna Eging a. See

Bayerwald-Sauna Zwiesel

 

 

 

 

© Nationalpark-FerienLand, Landratsamt Freyung-Grafenau, Wolfkerstraße 3, 94078 Freyung