Rodinná dovolena bez hranic - dobrodružství volá!


Být všemi smysly na stopě přírodě, dívat se, poslouchat, ochutnávat, čichat, cítit. Rodinná dovolená v Bavorském lese a první a zároveň jediný dětský region Bavorska jsou dohromady hluboce působivým výsledkem. A rodiče si mohou být jistí, že nabídka v Národním parku Kinderland je díky specializovaným hotelům, statkům a vyznamenaným dětským provozům zcela přizpůsobena potřebám mladých návtěvníků.

 

Extra zábava na dovolené je garantována: zážitkové bazény, přírodní hřiště, kryté haly, divoký camp, keltská vesnice, lezecké zahrady, stezka v korunách stromů, letní tobogán nebo oblast volných zvířat čekají na své návštěvníky. Rýžování zlata, střelba lukem, jízda na koni či kole, pěší túry, prozkoumávat přírodu nebo hledat lesní perly - zkrátka zdejší možnosti, jak strávit volný čas, jsou pro rodiny takřka nekonečné!

 

Ještě jeden tip: Přečtěte si nejdříve naše aktuální zprávy a naše nekonečné tipy ještě předtím, než vstoupíte do našeho ráje pro rodiny v trojmezí Bavorsko - Čechy - Rakousko. Cesta Národním parkem Kinderland nabízí mnoho objevů a překvapení. Každý by zde chtěl být co nejrychleji a užívat si...

 

 

AKTUELLE NACHRICHTEN

 

» ALLE AKTUELLEN NACHRICHTEN ANZEIGEN

 

 

Klettererlebnis in den Bäumen des Böhmerwalds - im größten Hochseilpark Oberösterreichs geht's hoch hinaus!

...mehr
Online buchenAlle Gastgeber
von:
bis:/bilder/kinderland/schlagzeilen/igel-ohne-winterschlaf.jpg

/bilder/kinderland/schlagzeilen/maerchenhoehle.jpg