Rekreační region Dreiländereck Bavorský les


Máte chuť na přírodu? Srdečně vítejte v rekreačním regionu Dreiländereck - Bavorský les. Obce Grainet, Haidmühle, Hinterschmiding, Jandelsbrunn, Neureichenau a Philippsreut Vás srdečně zvou.


Tradiční, panenská kulturní krajina se svým jasným a čistým vzduchem je neskutečně krásná...! Objevujte krásy tohoto středohorského regionu na šesti stech vyznačených stezkách. Nová kvalitní stezka „Goldsteig" se line napříč naší rekreační zemí. Sportovně naladěným turistům jsou k dispozici tzv. Nordic-Walking-Trails.

 

Nejlepší vyhlídky si můžete užít na 1312 metrů vysokém Třístoličníku (Dreisessel), 1139 metrů vysokém Almbergu, kostelu ve Wollabergu a na 1167 metrů vysokém Haidlbergu, na jehož vrcholu trůní pětatřicetimetrová vyhlídková věž. Kdo by krajinu raději prozkoumával na kole, pro něj je přímo určená hranice přesahující cyklostezka Adalberta Stiftera. Osmnáctijamkové golfové hřiště v obci Jandelsbrunn je výzvou pro každého golfistu, ať už se jedná o začátečníka nebo pokročitelejšího hráče.

 

V zimě Vám Dreiländereck nabízí sněhové radovánky pro celou rodinu. Patnáct vleků - z toho sedm v zimním sportovním centru Mitterdorf s cirkusem pro mladé lyžaře, 240 kilometrů upravených svahů, částečně přesahující hranice, napojené na svahu v Bavorském lese. 155 kilometrů shrnutých nebo vysolených zimních stezek, závody psích spřežení v Rodelwiesenu, jízda koňmi taženou vlečkou. Zažijte romantku při putování s pochodněmi a sněžnicemi.

 

V obcích v Dreiländerecku se preferuje rodinný a útulný život, hektičnost zde nemá místo. Natankovat radost ze života, odpočinout si a podle libosti se nechat rozmazlovat, k tomu Vás přímo vybízí mnoho našich wellness hotelů. Převážně domácí gastronomie přispívá svým dílem k blahu hostů a rozsáhlý zábavní program nenechá ani píď prostoru pro nudu.

 

K rekreačnímu regionu Dreiländereck patří tyto obce:

 

Dreilaenderregion_karte_klein.jpg

 

Jste zvědaví? Informační materiály Vám rádi zdarma zašleme!

 


 

Kontakt:
ARGE Dreiländereck

Dreisesselstraße 8

94089 Neureichenau
Tel.: 08583/960120

Fax: 08583/96 010
www.dreilaendereckbavorsky-les-aktivni-dovolena-horska-kola-gps-bavorsky-les.de

 

Online buchenAlle Gastgeber
von:
bis:/bilder/standard/schlagzeilen/am-limit.jpg

/bilder/standard/schlagzeilen/zeitreise-kelten-heute.jpg