Ilztal- und Dreiburgenland


S kouzlem panenství si „černá perla" Ilz, poslední velká divoká řeka ve Východním Bavorsku, razí svoji trasu z Národního parku Bavorský les až do města sídlícím na třech řekách, Pasova. Přírodní ráj Ilz je domovem četných chráněných živočichů i květin, mezi nimi ve zdejších řekách velice vzácné perlorodky říční.

 

Ve zdánlivě nekonečných vrchovinách a údolích se představuje sousední Dreiburgenland - prastará kulturní krajina uprostřed Bavorského lesa. Říční divočina Ilz nabízí jedinečnou přírodní rezervaci pro aktivní činnost. Údolím po celé délce řeky Ilz se dá projít a vede tudy i dálková stezka zvaná „Goldsteig".

 

 

 

Objevte jedinečné atrakce a památky v oblastech rekreačního regionu Ilztal & Dreiburgerland:

 

 

 

a rovněž i místa z okresu Pasov: Fürstenstein, Hutthurm, Neukirchen vorm Wald, Salzweg, Ruderting und Tittling

 

ilztal_karte.gif

 

Karta Ilztal - Váš žolík v Ilztal- & Dreiburgenlandu

Vaším žolíkem je návštěvnická karta Ilztal, nová bezplatná karta pro rekreanty v Ilztal- & Dreiburgenlandu. Objevte s její pomocí atrakce a zažijte zdejší highlighty. S touto opravdu výhodnou kartou budete moct využít spousty služeb zadarmo a nebo se slevou! Tuto návštěvnickou kartu stejně jako leták se všemi výhodami obdržíte od svého hostitele nebo na místních turistických informacích v regionu Ilztal- a Dreiburgenland.


ilztalcard.jpg

 

 

 

 

 

Detaillierte Informationen finden Sie hier...

 


 

Kontakt:

Ilztal & Dreiburgenland
Unterer Markt 3
94157 Perlesreut
Tel.: 08555/961910
Fax: 08555/961940
www.ilztal.de

Online buchenAlle Gastgeber
von:
bis:/bilder/standard/schlagzeilen/traumhochzeit.jpg

/bilder/standard/schlagzeilen/drei-im-woid.jpg