Tři v lese


„Tři v lese" - tento smělý slogan, v původním znění opředen dolnobavorským dialektem, souvisí s třemi půvabnými městy v bavorském lese. Těmi městy jsou:

Tyto tři klimatické lázně se daly dohromady a spojily své nabídky, takže rekreanti mají například v tzv. „lesním balíčku" k dispozici mnohostranný balíček pro individuální dovolenou. Tato trojice měst dokonce zavedla svojí vlastní měnu: tzv. „lesní tolar" Vám otevře dveře do mnoha zařízení volného času, na stezky či do programů pro děti.

 

I v dalších ohledech se dá u „Třech v lese" mnohé zažít: jedinečné toulky v divoko romantické Buchberger Leite, na meditační cestě k Poutní kapli Brudersbrunn nebo u rokle Saußbachklamm - milovníci přírody pro sebe mezi těmito třemi městy nalezli výjimečný klenot. A nadšení jsou také z mnoha možností, jak strávit volný čas: na zážitky bohaté tématické trasy s dechberoucími pohledy do idylicky drsné krajiny, kulturní zařízení jako musea lovectví či rybářství na zámku Wolfstein, dům Emerenzi Meier nebo první muzeum šňupacího tabáku na světě. Dále mimořádné výstavy místních zvyků na historických festivalech, hudební události, sportovní akce či kulturní týdny jsou jen několika příklady z takřka nekonečné špalety nabídek.

 

Kdo by si pro změnu rád zalenošil, může využít spousty wellness programů. Těm, kteří upřednostňují sportovní a aktivní dovolenou, jsou k dispozici například sportovní centrum Natur, horolezecká stěna nebo aquapark Karoli. Horská kola, Nordic Walking nebo lukostřelba - Freyung, Grafenau a Waldkirchen nabízejí vše, po čem jen srdce rekreanta může zatoužit.

 

 

 

Kontakt:

Drei im Woid

Rathausgase 2

94481 Grafenau

Tel. 08551/588195

www.drei-im-woid.de

 

Online buchenAlle Gastgeber
von:
bis:/bilder/standard/schlagzeilen/brauchtum-rauhnacht-sagen.jpg

/bilder/standard/schlagzeilen/2000km-wander-paradies.jpg