Přírodní lanový park Schönberg


Přibližně 60 zastávek, ve výšce 3 - 20 m a 7 okruhů různé úrovně obtížnosti zaručují mnoho dobrodružství, napětí a zábavy a nutí k překonání sama sebe.

 

Na parkůru Flying Fox „létající liška" se letí 250 m lesem nebo na 30m vysoké lezecké věži (jenom na ohlášení) je možné užívat si výhled do krajiny Bavorského lesa - lezecká dráha je vhodná pro každého:

 

Parkůr pro handikepované: V celém Německu svým druhem jedinný - přirodní lezecký lanový park Schönberg nabízí osobám s tělesným a / nebo duševním postižením, především také vozíčkářům možnost, poznat fascinaci přírodní provazové lezecké dráhy. Vstup ke stanicím je na úrovni země, ten pak pokračuje po kládách, vysutých mostech, nakloněných rovinách a houpačkách, které lesem vedou ve 12 metrech výšky. Mimořádný nádech tomu všemu dodá 75 cm úzká cesta.

 

Děti: Děti od 1,30 m výšky mohou využivat všechny lanové stezky a těm menším (od 4 let pod 1,30 m výšky) je plně k dispozici Dračí parkůr!

 

Týmový trénink: Úkoly určené pro týmy např. „týmová cesta" nebo „nebeské schody" spojují vertikélní trasu s trasou poblíž země a jsou výzvou pro tým ke společnému překonání.

 

Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv, přilba a bezpečnostní vybavení Vám budou vydány.Kontakt:
Naturhochseilpark Schönberg
An der Scheibe / Kadernberg
94513 Schönberg
Tel.: 09941/908484-0

www.kletterparks-eak.de

Online buchenAlle Gastgeber
von:
bis:/bilder/standard/schlagzeilen/riesenei-fuer-draufgaenger.jpg

/bilder/standard/schlagzeilen/150km-in-einer-spur.jpg