Motorkářské túry podle GPS

Na této stránce naleznete data a body zvolených tras Bavorského lesa a pozemí tří zemí Bavorska, Rakouska a Česka, které se můžete bezplatně stáhnout. Dbejte prosím našich technických upozornění stejně jako podmínky užívání, které stažením těch nebo oněch dat akceptujete.

 


Technické upozornění a podmínky užívání:
Každý soubor dat obsahuje body a souřadnice pro zadanou túru, dané dohromady s maximální pečlivostí a svědomitostí a uložené pro motorkáře ve formátu ‘.bcr‘

  • pro příjímače GPS v datovém formátu ‘.gpx‘
  • pro Google Earth v datovém formátu ‘.kml‘
  • pro formát Top 50 v datovém formátu ‘.OV2‘
  • pro navigátor Falk v datovém formátu ‘.tour‘

Pro uživatele příjímače GPS, které s těmito daty nejsou kompatibilní, jsou k dispozici následující odkazy na stránky pocketnavigation.de nebo tourentiger.de, kde se dozvíte, jak data můžete přizpůsobit. V těchto datách uložené body odpovídají těm, které pověřený zaměstnanec z Ohetalského nakladatelství vyznačil a chronologicky zadal. Počet bodů je v souladu a uspořádán podle délky aktuální túry. Podle úložné kapacity vašeho přijímače GPS si musíte body podle situace redukovat nebo rozdělit. Zde bezpodmínečně věnujte pozornost také instruktáži Vašeho sysstému Ačkoliv byly veškeré body a souřadnice dány dohromady s maximální pečlivostí a jsou kontrolovány, tak samozřejmě nemůžeme převzít žádnou zodpovědnost za případnou špatnou navigaci, chyby přenosu nebo poškození Vašeho systému GPS. Prosíme Vás proti o pochopení. Tuto stránku a zde uvedená data byste si navíc měli překontrolovat Vaším virovým skenerem, abyste rozpoznali případné virové napadení v průběhu stahování.

 

Cestovní knížka trojmezí DE/A/ČR

U Ohetalského nakladatelství si můžete objednat túry jako cestovní knížku s průvodcem v praktickém formátu do batohu. Cestovní knížka stojí 5,- eur. Možnost odběru: Ohetalské nakladatelství, Kühbergweg 28, 94566 Riedlhütte, e-mail: ohetaler-verlag@gmx.de

 

Tipp:

Při cestách do České republiky a do Rakouska díky vstupu do Schengenského prostoru již nejsou žádné hraniční kontroly. Bezpodmínečně ale musíte mít u sebe průkaz totožnosti a dbát na bezcelní nákup ve volnohraničním prostoru.

 


 

Romantická túra Šumavou, 219 km

Philippsreut-Vimperk-Hartmanice-Bayerisch Eisenstein-Bodenmais-Spiegelau
.gpx KML .bcr .tour .rte (v5) .rte (6) .ov2
 

Střední Bavorský les, 230 km

Spiegelau-Arberseehaus-Bad Kötzting-Bernried-Deggendorf-Schöfweg
.gpx KML .bcr .tour .rte (v5) .rte (6) .ov2
 

Jižní Bavorský les, 208 km

Waldkirchen-Wegscheid-Passau-Eging am See-Schöllnach-Schönberg
.gpx KML .bcr .tour .rte (v5) .rte (6) .ov2

 

Bavorský les - Altmühltal, 382 km

Spiegelau-Zwiesel-Deggendorf-Geiselhöring-Kehlheim-Regensburg-Wiesenfelden-Bad Kötzting-Brennes
.gpx KML .bcr .tour .rte (v5) .rte (6) .ov2
 

Cesta trojmezí, 291 km

Mauth-Volary-Prachatice-Cesky Krumlov-Moldaustausee-Bad Leonfelden-Breitenberg-Büchlberg-Perlesreut-Schönberg
.gpx KML .bcr .tour .rte (v5) .rte (6) .ov2
Online buchenAlle Gastgeber
von:
bis:/bilder/standard/schlagzeilen/woid-und-baerentaler.jpg

/bilder/standard/schlagzeilen/film-ab.jpg