Návštěvnické karty & výhody

Využijte četných zvýhodnění s návštěvnickými kartami v Národním parku FerienLand Bavorský les. Aktuální návštěvnickou kartu obdržíte při příjezdu přímo od vašeho hostitele. Přihlášením a odvedením místně předepsaného příspěvku jste oprávněni užívat tuto kartu a všechny její výhody. A vydatná dovolená s mnoha zvýhodněními a výhodami může začít. Dodatečně Vám představujeme naše výjimečně atraktivní návštěvnické karty a nabídku v Národním parku FerienLand:

 Karta Národního parku - karta pro hosty regionu Národní parkn

Coby turista ve „Zvířecky divokém" regionu Národní park obdržíte novou Kartu Národního parku, díky které se Vaše dovolená promění v nezapomenutelný zážitek. Vedle spousty zvýhodnění a slev nabízí Národní park svým hostům poukaz, který zaručuje bezplatné využívání hromadné dopravy v tarifní oblasti Bavorského lesa. Díky tomu se v létě dají zvládnout veškeré pamětihodnosti a jiné cíle zájmu, stejně jako v zimě spousta sjezdovek po celém regionu Národního parku a to pohodlně bez auta. Některé obce navíc nabízejí služby zahrnuté pod slevovou kartou aktivSparCARD.

 

 nationalparkcard.jpg

 

 

 

 

Detailní informace naleznete zde...

 Karta Ilztal - Váš žolík v Ilztal- & Dreiburgenlandu

Vaším žolíkem je návštěvnická karta Ilztal, nová bezplatná karta pro rekreanty v Ilztal- & Dreiburgenlandu. Objevte s její pomocí atrakce a zažijte zdejší highlighty. S touto opravdu výhodnou kartou budete moct využít spousty služeb zadarmo a nebo se slevou! Tuto návštěvnickou kartu stejně jako leták se všemi výhodami obdržíte od svého hostitele nebo na místních turistických informacích v regionu Ilztal- a Dreiburgenland. zda.


ilztalcard.jpg

 

 

 

 

 

Detailní informace naleznete zda...

 GUTI - lístek uzpůsobený hostům a životnímu prostředí

Zdarma a pohodlně na cestách autobusem & vlakem s naším lístkem GUTi. Výraz GUTi v bavorských jazykových zvyklostech znamená bombon a zde je takovou malou odměnou, proto pro naše hosty máme výjimečnou nabídku: nový lístek uzpůsobený hostům a životnímu prostředí, který umožňuje bezplatnou radost z cestování Národním parem FerienLand - na síti silnic dlouhé více než tisíc kilometrů. Návštěvnické karty s logem GUTi platí pro libovolný počet jízd během každého dne Vašeho pobytu v tarifní oblasti Bavorského lesa. Vyžadujte ho u vedoucího Vašeho ubytovacího zařízení.

 

guti-logo.jpg

 

 

 

 

 

       Detailní informace naleznete zda... 

 aktivSparCARD - nakupování s bonusem - kdo jí má, ten šetří své peníze

Díky inovativnímu konceptu karty aktivSparCard obdrží návštěvník při nakupování v zúčastněných partnerských obchodech připsaný procentuální bonus. Ty jsou shromažďovány na bonusovém kontu a mohou být na www.aktivsparcard.de jak kontrolovány, tak také vyplaceny na libovolné bankovní konto. Alternativou jsou partnerské obchody, které při předložení karty vydávají přírodní produkt nebo poskytují redukované ceny vstupného.

 

logo-aktiv-spar-card.jpg

 

 

 

 

 

 Detailní informace naleznete zda...

 

 

 

 

- Änderungen vorbehalten -

 

 

Online buchenAlle Gastgeber
von:
bis:/bilder/standard/schlagzeilen/am-limit.jpg

/bilder/standard/schlagzeilen/film-ab.jpg