Stromoví a nejdelší stezka v korunách stromů na světě

Kráčet 8 až 25 metrů vysoko přes lesní půdu v nedotčené přírody a užívat si jedinečných perspektiv. Tohle návštěvníkům umožňuje impozantní stezka v korunách stromů u Neuschönau. Dřevěná konstrukce je obezřetně integrovaná do krásného smíšeného lesa a zprostředkovává nefalšovaný zážitek z přírody. Vrchol stezky v pravém slova smyslu tvoří čtyřiačtyřicet metrů vysoké stromoví, z nějž se otevírá krásný pohled na okolí: směrem na Luzný můžeme pozorovat neosídlené území s lesem a divočinou, na druhé straně pěstovanou kulturní krajinu Bavorského lesa až k Alpám.


Na parkovišti u oblasti volné zvěře zvěře se nabízí vstup na celosvětově nejdelší stezku tohoto druhu díky nástupní věži, která s pomocí výtahu umožňuje bezstarostnou návštěvu také seniorům, vozíčkářům i rodičům s ratolestmi v kočárku. Stezka v korunách stromů končí v přízemí Domu Hanse Eisenmanna, kde se nachází jeho informační centrum.

 

Tip, jak přicestovat:

Ke stezce v korunách stromů se dá přijet z mnoha míst Národního parku FerienLand Igelbusem zcela pohodlně a bez parkovacího poplatku. Hosté s logem GUTi mohou cestovat bezplatně.


Tip pro rodiny:

Vezměte ty nejmenší s sebou na stezku v korunách stromů, je totiž sjízdná i pro dětské kočárky. A pro ty trochu větší je zde k dispozici zajímavá naučná tabule o lese, jeho obyvatelích a zážitková stanoviště podél stezky.


Tip pro zimní měsíce:

Stezka v korunách stromů je schůdná i v zimě. Ve dnech po Vánocích (od 25. prosince) naleznete přímo u věže idylický zimní trh.

 

 


 

Leták stezky v korunách stromů PDF ke stažení v reklamní zásilce.

 

 

Kontakt:

Baumwipfelpfad
Böhmstraße 41
94556 Neuschönau
Tel.: 08558/974074
Fax: 08558/974076
www.baumwipfelpfad.by

 

Online buchenAlle Gastgeber
von:
bis:/bilder/standard/schlagzeilen/pack-die-badehose.jpg

/bilder/standard/schlagzeilen/glasschiff-auf-waldwogen.jpg