Plavání a slastné relaxování


Něco takového člověku prospěje. Po dlouhých, na zážitky bohatých túrách nebo po jednom nepříliš teplém dni přijde vhod si zaplavat nebo udělat dobře svému tělu i duši v přiléhajících saunách. Uzavřené lázně v Národním parku Winterland zvou ke sportovnímu plavání, potápění, skokům do vody a celkové relaxaci.

 

Výjimečnou záležitostí je aqua park Karolive Waldkirchenu s bazény pro sport i dětské radovánky a také s mediteránními vodami, které společně s solnými vodami, masážními tryskami, venkovním bazénem, saunou a krásnými zákoutími lákají své návštěvníky. Moderní a architektonicky náročná stavba ze skla kolem sebe šíří nádech středozemního moře. Tipp pro sportovce: k dispozici je nabídka vodních fit kurzů! Tip pro děti: celoročně pořádané narozeninové dny.

 

Zcela novou zkušenost pohody a uvolnění nabízí vitalizující solnovodní kryté lázně v zemském hotelu Neuhof v Zentingu. Nepatrný obsah soli dělá vodu měkčí a hedvábnější. Horská sůl spojená s energetickou automatizací odkyselení a detoxikaci těla. Tyto kryté lázně jsou veřejné a mohou je využívat také hosté, kteří nebydlí přímo v hotelu.

 


 

Online buchenAlle Gastgeber
von:
bis:/bilder/standard/schlagzeilen/preisgekroent-schwarz-und-w.jpg

/bilder/standard/schlagzeilen/downloads-prospekte.jpg