...na kola, připravit, jedem!


Děti milují jízdu na kole, zejména, když jsou trasy bez provozu a jednoduše sjízdné a mimo to plné dobrodružství. V odkazech najdete nejlepší trasy na rodinnou výjížďku, při které se zcela jistě nebudete nudit.

  

Weitere Informationen:

»Pronájem a oprava jizdních kol

»Vhodné ubytování pro cyklisty/ Postel&Kolo

 

 Jízda na kole a zážitky - Cyklistické tipy pro rodiny

Cyklostezka Adabeltra Stiftera

Zde se mohou i mladí cyklisté bezpečně a v klidu vydat na vyjížďku a to bez velké námahy. Lehce sjízdná část cyklostezky Adalberta Stiftera bez běžného silničního provozu a s mírným stoupáním, o délce 26,6 km mezi obcemi Waldkirchen a Haidmühle. Bývalá železniční trať není vyasfaltovaná. Rodiny s dětmi mohou tuto trasu s lehkostí zdolat. Je možno si udělat pauzu, nechat nohy pohupovat ve vodě, lehnout si na pestrou louku.... taková jízda na kole baví i děti.

Cyklostezka Národního parku

Na kole z dobrodružství do dobrodružství po cyklostezce Národního parku. Trasa je dlouhá celkem 65 km a vede Národním parkem Bavorský les. V „Prázdninovém světě" Národního parku je cykloturistika radostí, protože stezka je situována na samostatných cestách jen s mírným stoupáním a k tomu Vás ještě dovede k nejvýznamějším místům Národního parku. Na cestě mezi Spiegelau a Finsterau Vás čeká velké lesní hříště, Muzeum historie lesa a rodinné muzeum v St. Oswaldu, stezka v korunách stromů, dům Hanse Eisenmanna, venkovní výběhy se zvěří, skalní turistická oblast a skanzen ve Finsterau. Cesta zpátky „Ježčím autobusem"/Igelbus z Finsterau je snadná.

Cyklostezka Dunaj-Ilz

Na kola připravit, pozor, teď! Vezměte si svoje kola a helmy a vzhůru s mamkou a taťkou, bez velké námahy, od Slunečného lesa, přes Trojhradí/ Dreiburgenland až do údolí řeky Ilzu. Cesta je volná a žádné auto v dohledu. Na nepoužívané železniční trati auta nejezdí a ještě se jede bez prudkého stoupání okolo zelených luk a hájů. Rádoby princezny a princové mohou z venku obdivovat hrad Englburg Tittling. Nedaleko se nachází kaple ,,Půl míle". Zde se ve středověku, pod tísíciletými lípami popravovali zločinci, ale nebojte, třeba je to jen pověra?! Dále vede cesta do Kaltenecku v údolí Ilzu. Přímo u řeky jsou pěkná brouzdaliště, místa na hraní i odpočinek. Snad maminka nezapomněla na piknik.

Cyklistická a pěší stezka pro rodiny v Röhrbachu TOUR B

Podle své kondice si zde můžete zvolit v rozmezí 8,4km a nebo až 17km dlouhou trasu. Cyklistická stezka vede po křemičito - písčitých cestách a vedlejších asfaltových silničkách s malým provozem. Na cestě mezi Waldschleife/,,Lesní smyčkou" a Kleinwiesen/,,Malých lukách" můžete při trošce štěstí pozorovat letecké umění leteckých modelářů. V Großwiesen na Vás čeká dětské hřiště.

Online buchenAlle Gastgeber
von:
bis:/bilder/standard/schlagzeilen/traumhochzeit.jpg

/bilder/standard/schlagzeilen/tierisch-wild.jpg