Lyžařské centrum Mitterdorf & Lyžařský cirkus pro juniory

Lyžařská oblast pro rodiny v okolí Almbergu (1139 m. n. m.), je vzhledem ke své jisté sněhové pokrýce často nazývána ledovcem Bavorského lesa. Moderní sněhová děla na všech sjezdovkách - kromě Kißlingerské - zabezpečují dokonale upravené svahy a stálou sněhovou pokrývku. Je to nádherně položená lyžařská oblast, která je většinou od Vánoc až do března pokryta sněhovou pokrývkou a kde se cítí skvěle hlavně rodiny a začátečníci.

 

5 lyžařských vleků (1 lanový a 4 zastřešené dopravní pásy) a jeden dvousedadlový vlek přepraví za jedinu hodinu 8000 osob. Pro běžkaře je upravováno 25 km běžeckých stop. Tři lyžařské školy nabízejí kurzy pro všechny věkové a výkonostní kategorie vysokohorského snowbordingu a běžecké kurzy. Jsou zde k dispozici lyžařská půjčovna, servis a bobová dráha.

 

„Lyžařský cirkus pro juniory":
V Junior-Ski-Zirkus /„Lyžařském cirkusu pro juniory" najdou naši nejmenší lyžařští fandové ideální prostředí pro první krůčky a obraty. K dispozici jsou také lyžařská škola, půjčovna lyží a péče o děti.

 

Kvalita a vyznamenání:
Jako partner organizace „Dětský stát Bavorsko" je organizace „Zimní svět pro rodiny Mitterdorf" pravidelně kontrolována nezávislými kontrolory na její vhodnost pro děti a přístup k rodinám. Proslulý internetový portál www.skigebiete-test.de, který celosvětově otestoval již 180 lyžařských středisek, udělil středisku Mitterdorf 5 hvězdiček. za znamenitou nabídku pro rodiny!

 

Schneetelefon: 08557/313

Zentralkasse: 08557/239

 

Tip: Do lyžařského střediska jezdí bezplatný Skibus / lyžařský autobus! Jízdní řád je ke stažení dole!

 

 


 

Downloads PDF:

Zimní lyžařské středisko Mitterfirmiansreut-Philippsreut

Fahrplan Skibus Mitterdorf

 

Adresse Familien-Winterland Mitterdorf:
Skizentrum Mitterfirmiansreut-Philippsreut
Dorfplatz 2
94158 Mitterfirmiansreut

 

Infos und Prospekte:

Touristinformation Philippsreut
Hauptstraße 17
94158 Philippsreut
Tel. 08550/91017
Fax: 08550/91019
www.mitterdorf.info

 

Online buchenAlle Gastgeber
von:
bis:/bilder/winterland/schlagzeilen/langlauf-von-arber-dreisess.jpg

/bilder/winterland/schlagzeilen/igel-ohne-winterschlaf.jpg